Polska Szkolna Rzeczywistość Wirtualna

ClassVR - wirtualna rzeczywistość w klasie

Wciągający świat nauki dzięki ClassVR

ClassVR to kompleksowe rozwiązanie rzeczywistości wirtualnej, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zaimplementować wirtualną rzeczywistość w swojej szkole. Zaprojektowany specjalnie z myślą o edukacji, ClassVR zapewnia zestawy słuchawkowe, zasoby edukacyjne dostosowane do programu nauczania, elementy sterujące dla nauczycieli i stacje ładowania, które pomagają tworzyć wciągające i zachęcające lekcje dla uczniów – A to wszystko przystępnej cenie dla szkół.

Nasi partnerzy z Polski są tutaj, aby wesprzeć Cię w Twojej podróży z ClassVR. Od demonstracji i pytań dotyczących produktów, przez zakup, gwarancje i dostarczanie rozwiązań, staramy się oferować najlepszą obsługę. Kto może być w tym lepszy niż nasi partnerzy w terenie, którzy są dostępni zawsze, gdy ich potrzebujesz.

Samodzielny headset do rzeczywistości wirtualnej

ClassVR to urządzenie gotowe do pracy w klasie, które nie wymaga dodatkowego sprzętu. Wszystko jest w pełni zintegrowane z urządzeniem – wirtualna rzeczywistość nigdy nie była prostsza! Wszystkie zestawy słuchawkowe ClassVR są dostarczane w solidnej oraz wytrzymałej obudowie do przechowywania i ładowania, aby Twoje urządzenia były zawsze gotowe do pracy.

Treści VR i AR dostosowane do programu nauczania

Stworzony przez nauczycieli dla nauczycieli, ClassVR zapewnia tysiące wirtualnych, rozszerzonych i mieszanych treści edukacyjnych, które dodają wartości Twoim lekcjom, bez względu na temat. Na podstawie zdjęć i filmów 360 stopni oraz łatwych do eksploracji scen nauczyciele mogą szybko i łatwo tworzyć listy odtwarzania do lekcji, a nawet tworzyć i przesyłać własne treści, co zapewnia maksymalną elastyczność w nauczaniu.

Jeśli to nie wystarczy, ClassVR integruje się również z ThingLink i CoSpaces, aby zapewnić jeszcze więcej opcji dostosowywania!

Środowisko VR kontrolowane przez nauczyciela

Uczniowie mogą eksplorować treści niezależnie lub w środowisku kontrolowanym przez nauczyciela. Z portalu ClassVR nauczyciele mogą łatwo kontrolować i monitorować zestawy słuchawkowe ClassVR. Dzięki prostej funkcji jednym kliknięciem nauczyciele mogą przesyłać treści, kierować uwagę i monitorować uwagę uczniów, aby zmaksymalizować czas nauki.

Deliver subjects to many student VR headsets

Uczenie się przez doświadczenie jest jednym z najlepszych sposobów uczenia się i zwiększa utrwalanie wiedzy o 75%

Studia przypadków i referencje

Używany przez miliony uczniów na całym świecie, ClassVR stanowi wartość dodaną do lekcji dla wielu szkół w Polsce. Chcesz wiedzieć, jak korzystanie z wirtualnej rzeczywistości może przynieść korzyści Twoim lekcjom? Pobierz nasz dokument o 50 kreatywnych sposobach wykorzystania ClassVR tutaj

Avanti's World

Co dalej z wirtualną rzeczywistością?

Avanti’s World, pierwszy na świecie edukacyjny park rozrywki wirtualnej rzeczywistości, przenosi wirtualną rzeczywistość na wyższy poziom, zapewniając doświadczenia dla wielu graczy, dzięki czemu uczniowie mogą wspólnie odkrywać każdą scenę nauki. Zapewniono również pomocnicze zasoby edukacyjne, które ułatwiają eksplorację, dostarczają dodatkowych informacji i sprawdzają wiedzę uczniów na koniec lekcji. Wszystkie postępy uczniów i oceny są umieszczane na prostym w obsłudze panelu nauczyciela, aby zmaksymalizować czas nauki. Dowiedz się więcej o świecie Avanti tutaj.

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o ClassVR & Avanti’s World lub poprosić o wycenę, wypełnij poniższy formularz, a nasi oddani partnerzy z Polski skontaktują się z Tobą.